Zespół Zakrzewiaki

Zespół "Zakrzewiaki" działa w naszej szkole od maja 2008 roku. Tworzą go uczniowie przejawiający zainteresowania i zdolności muzyczne ze wszystkich klas naszej szkoły. W repertuarze zespołu znajdują się piosenki ludowe z różnych regionów Polski, a także kolędy i pastorałki. Artyści chętnie grają na instrumentach takich jak klarnet, akordeon, flet, tamburyno, mandolina, ksylofon, dzwonki. Obecnie występują na licznych imprezach w regionie prezentując szeroki repertuar piosenek ludowych, dzięki czemu zespół rozwija się i stale doskonali poziom swojej pracy pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

ZAKRZEWIAKI
w Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 2
w Warszawie

Tuż przed Świętami 21 grudnia 2017 roku nasz zespół Zakrzewiaki gościnnie wystąpił w Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 2 w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia na stronie